قالب وبلاگ


هواداران استقـــلال و فرهـــاد مجـــیدی
 
Links
سلام بچه ها نیمه شعبان و برد استقلال رو با هم تبریک میگم به خاطر این ۲ تا اتفاق خوب و مهم :

امروز یه مصاحبه ی کاملآ واقعی از فرهاااد مجیدی براتون میذارم این که این مصاحبه واقعیه رو برای این میگم که خودم تابحال کلی مصاحبه ی الکی از فرهاااد خوندم ولی این مصاحبه رو مجله ی فوتبال با فرهاد انجام داده وکلی عکس قشنگ از فرهاد که توی مجلشون بوده زده (فرهااد یه تی شرت آبی پوشیده با یه شلوار کرمی و طبق معمول کفش قهوه ای ) اگه میخواین عکس های فرهاد رو ببینین باید برین بخرین چون خیلی قشنگ بودند و من واقعآ تا بحال همچین مصاحبه ای از فرهااد نخونده بودم در ضمن فرهاااد توی عکس هاشم خیلی ژست گرفته که اگه نرید مجله رو بگیرید از دستتون رفته به هر حال اینم مصاحبه ی آقا فرهاااد مجیدی ....(البته این مقدمشه ) ( و مال همین ماهه )

او مرد محبوب استقلال است آنقدر محبوب که تماشاگران به خاطر او حتی علیه سرمربی تیمشان در فصل گذشته شعار میدادند. آنقدر محبوب که با نیمکت نشینی اش مدام او را فریاد بزنند . آنقدر که ....

فرهاد مجیدی شاه ماهی استقلال است . شماره ی ۷ آبی ها که نه فقط روی سکو ها بلکه در میان تمام هواداران آبی محبوب و دوست داشتنی است . او فصل گذشته ستاره ی بی بدیل استقلال بود آنقدر تاثیر گذار که حتی به اندازه ی ۲ بازیکن در زمین ، کار آیی داشته باشد . مجیدی فصل قبل خوب بود اما حاشیه ها مدام به سوی او سرازیر بودند . اینکه فرهاد در تصمیم گیری های مسولان باشگاه نقش دارد و حتی باعث جدایی برخی از نفرات هم شده .... اما نه ، این ها فقط شایعه بود و هرگز کاپیتان استقلال با این حاشیه ها خراب نشد . او با رفتن واعظی هم در استقلال ماند . ماند تا نشان دهد نه اهل باند و باند بازی بوده و نه به خاطر مدیر و... در تیم فیکس بوده . او آبی پوش باقی ماند تا در فصل جدید خیلی چیز ها را ثابت کند . گفت و گوی ما با فرهاد مجیدی ۲ ساعت به طول انجامید . ۲ ساعت.... چرا که پیدا کردن مجیدی کار سختی بود و نباید این فرصت از دست میرفت . در ابتدا شنیده بودم که مجیدی خونسرد نیست و به سوال ۲۰ یا ۲۱ برسیم از کوره در میرود و ترجیح میدهد که دیگر مصاحبه را ادامه ندهد . باید سوال ها را با شتاب از او میپرسیدم . در ابتدای مصاحبه گفت به سوال های حاشیه ای جواب نمیدهم اما بر خلاف تصور ما و گفته ی خودش ، به همه ی سوالات جواب داد و  تا سوال آخر هم ،  چیزی نگفت و گلایه ای نکرد و حتی در برابر برخی از سوالات حاشیه ای گفت : خوب شد این سوال ها رو پرسیدید تا مردم متوجه شوند چه جریاناتی بوده و نبوده . به هر حال با مجیدی سوال و جواب های متفاوتی داشتیم تا گفت و گوی اختصاصی ما با کاپیتان آبی ها را بخوانید .....

* به آغاز برگردیم روزی که برای اولین بار با فوتبال آشنا شدی را یادت هست ؟

بچه بودم . بازی برزیل و آلمان بود ، سالش رو یادم نیست اما همونجا بود که فوتبالی شدم . هیچوقتم یادم نمیره کارت های بازی را که عکس فوتبالیستا روشون بود . عاشق این کارتا بودم ومدام اونها رو جمع میکردم .

*چطور شد که فوتبالیست شدی ؟

بچه که بودم همیشه با داییم به استادیوم میرفتیم . داییم من را می برد به ورزشگاه شیرودی اونم برای دیدن بازی های استقلال ، از همونجا بود که تصمیم گرفتم فوتبالیست بشم . اول از آموزشگاه ها و مدارس کارم رو شروع  و بعد در تیم صنایع پارچین که یک تیم نظامی بود ، فوتبال بازی کردم . بعد هم رفتم نوجوانان کشاورز و تیم بهمن ، و سرانجام بعد از این تیم بود که بازین استقلال شدم .

*مشوق اصلی ات چه کسی بود ؟

بیشتر پدرم و بعد دایی و یکی از همسایه هامون به نام آقای باقر رحیمی ، البته آقای اصغر مشیری هم خیلی به من کمک کرد . من و فرزاد بچه بودیم که او ما را به استادیوم می برد . هیچوقت یادم نمیره بازی استقلال رو اولین بار در استادیوم دیدم ، چه روزی بود ....

*اگر فوتبال نبود دفتر زندگی چطور برای فرهاد رقم میخورد ؟

خیلی به این مسئله فکر کردم . باور من اینه که فوتبال بیشتر از اون چیزی که ما فوتبالیست ها حقمون باشه به ما داده . فوتبال یه جرقه است . زمانی که من تو تیم نوجوانان صنایع بودم خیلی از بچه ها بهتر از من بودن اما همون یه جرقه باعث شد تا من امروز فرهاد مجیدی بشم . اونایی که از من بهتر بودن محو شدن اما الان من هستم و این چیزی جز لطف خدا نیست .

*پس این وسط شانس خیلی نقش داره ؟

شانس نه تنها تو فوتبال بلکه تو زندگی آدما هم نقش داره . حتی در شعل اونها هم تاثیرات زیادی میذاره .

* چطور بچه ای بودی ؟

خیلی درسخون بودم . رشته ی ریاضی فیزیک رو خوندم و همیشه هم نمرات مثلثات و هندسم ۱۷ یا ۱۸ بود اما تو درسای پایه مثل جغرافیا ، تاریخ به زور ۱۰ میگرفتم .

*شیطون و بازیگوش نبودی ؟

نه ، اتفاقا خیلی ساکت بودم اما برعکس من  ، فرزاد بچه ی خیلی شیطونی بود .

*فرهاد مجیدی در چه خانواده ای بزرگ شد ؟

یک خانواده ی کاملا معمولی و درسطح متوسط یعنی نه پولدار بودیم و نه فقیر . پدرم کارمند صنایع دفاع بود و مادرم خانه دار.

*روزی که برای اولین بار برای تماشای بازی استقلال به استادیوم رفته بودی ، فکر می کردی  یک روز با پیراهن این تیم بازی کنی ؟

آرزوم این بود که یک روز پیراهن استقلال را بپوشم . عاشق مجید نامجو مطلق بودم و دوست داشتم پیراهن شماره ی ۷ استقلال به من برسد اما با این حال اون موقع اصلا فکرش را نمی کردم  که یک روز من استقلالی بشم .

* حالا که این اتفاق افتاده چقدر به گذشته  بر می گردی ؟

همیشه به این فکر می کنم این لطف خدا بود که من کاپیتان استقلال بشم و تا عمر دارم باید شکرگذار این لطف باشم . من معتقدم این خداست که به آدما همیشه عزت میده پس باید لیاقت این لطفش را داشته باشیم .

* مردم فرهاد مجیدی رو دوست دارند . وقتی احساسات آنها را می بینی به چه چیز فکر میکنی ؟

طبیعتا هر کسی احساس غرور میکنه اما من به این فکر میکنم که مسئولیتم با وجود این احساسات ، خیلی بیشتر شده و به خاطر همینه که باید در زندگیم همیشه حرفه ای عمل کنم و هیچوقت از روی احساس تصمیمی نگیرم .

* اصلا شهرت را دوست داری ؟

همه شهرت را دوست دارن و فقط من نیستم که علاقه مند به مشهور بودن هستم .

* اما این شهرت خیلی وقت ها  سخت و دردسر سازه ...؟

نه ، شهرت هیچ سختی نداره و منم اصلا دردسر های اون رو ندیدم .

رمز محبوبیت فرهاد مجیدی ....؟

فکر نکنم زیاد محبوب باشم ....( داداشمون چقدر متواضعه  !!!)

* اما تماشاگران استقلال خلاف گفته ی شما را ثابت کردند،اینکه همیشه و در همه حال نام فرهاد مجیدی را صدا می زنند و او را بازیکن محبوب تیم خود می دانند ....

شاید تعصبی که من به استقلال دارم خود به خود به تماشاگرا هم منتقل شده و اونها به خاطر همین تعصب من رو دوست دارن. البته من همه ی  این لطف را مدیون باشگاه استقلال هستم چون زندگی من را متحول کرد . ۹ سال در خارج بازی کردم اما همین حضورم را هم مدیون استقلال هستم . چرا که راپید وین ، من را به خاطر استقلال گرفت و در امارات هم به خاطر استقلال فوتبالیست شدم . 

*یادمه ۱۲ سال پیش یکی از روزنامه ها تیتر زد " فرهاد مجیدی .... بازیکنی که با استقلال نفس می کشد " چقدر به این تیم تعصب داری ؟

استقلال بخشی از زندگی منه و حتی در ۸ ، ۹ سالی که در امارات بودم ، لحظه به لحظه اخبار استقلال را از فرزاد پیگیری می کردم . استقلال واسه من حکم خانواده رو داره و حتی موقع بازی های تیم ، مادرم مدام نذر می کنه و مادر بزرگم با تسبیح و صلوات ای تلویزیون می شینه یعنی استقلال یکجورایی جزو خانواده ی ماست و از قلب ما جدا نمیشه و به خاطر همینه که من عاشقانه دوست دارم تو این تیم بازی کنم .

*اما فوتبال حرفه ای شده و خیلی از بازیکنا هستند که مثل تو فکر نمیکنند ؟

نه ، اتفاقا بیشتر فوتبالیست ها متعصب هستند و برای پیراهن تیمشون ارزش قائلن . تماشاگرای ما باید بدونن که این بچه ها قابل تقدیر هستن چرا که با وجود مشکلات مالی هم برای تیمشون ، متعصب ظاهر میشن تا  بعدا هیچوقت از شکست تیمشون ناراحت نشن .

* چقدر با خدای خودت خلوت میکنی ؟

شاید این جمله ای را که من میگم بهترین جمله مصاحبم باشه ، اینکه توکل کردم به خدا نه بنده . تلاش کردم ، زحمت کشیدم تا فرهاد مجیدی شدم . فصل قبل یکی از بهترین سال های ورزشی من بود و من برای این موفقیت رمز داشتم . رمزم هم این بود که فقط به خدا توکل کنم و در عین حال هم خیلی تمرین کردم . خیلی از وقتا مربی من ، آقای چیذری وقتش پر بود اما من بر ای اینکه آماده باشم ساعت ۶ صبح می رفتم سالن و وزنه می زدم . می خوام بگم اول به خدا توکل و بعد تلاش کردم تا در آخر به اون هدفی که خواستم ، رسیدم .

* در زندگی به چه چیز خیلی اهمییت می دهی ؟

دوست دارم همیشه یک زندگی سالم داشته باشم چون اعتقاد دارم کسی که روحش رو پاک نگه می داره خدا هم به اون خیلی کمک میکنه . د.ست دارم به خدا تکیه کنم و همیشه دوستان خوبی داشته باشم .

* کاپیتان استقلال اهل آشپزی است ؟

نه ، اصلا بلد نیستم  .

*حتی نیمرو ...؟

حتی نیمرو درست کردن را هم بلد نیستم چون از روشن کردن گاز می ترسم و ترجیح می دهم که کمتر سراغ گاز بروم .

* بیشترین تفریح ...

در کنار دوستان بودن و به بیرون رفتن .

* اهل فیلم و سینما هم هستی ؟

خیلی . اکثر فیلم ها را می بینم .

* آخرین و بهترین فیلمی که دیدی ؟

فیلم کیفر و دموکراسی .

* دوست نداری بازیگری را تجربه کنی ؟

نه اصلا چون کار هنر یشگی سخته .

* سخت تر از فوتبال ؟

هر حرفه ای سختی های خاص خودش رو داره و نمیشه گفت که کدام سخت تر هستن .

* با بازیگرا هم در ارتباط هستی ؟

سامان مقدم (کارگردان) ، مرتضی شایسته ( تهیه کننده ) و بهرام رادان از دوستان خوب و صمیمی من حساب میشن و اونها رو دوست دارم .

* اگر فوتبالیست نمی شدی چه شغلی را انتخاب می کردی ؟

دوست داشتم خانه ی کتاب بزنم و کتاب فروش باشم .

* اینطوری نشان می دهی که به خواندن کتاب علاقه ی زیادی داری !

حدود ۶ سال پیش با دوستی آشنا شدم که به مطالعه علاقه ی زیادی داشت . از اون موقع سطح مطالعات منم بالا رفت و بیشتر کتاب خوندم .

* چه کتاب هایی را انتخاب می کنی ؟

بیشتر ، کتابای روان شناسی رو دوست دارم ...کتابایی که انسان رو کمک میکنه تا به هر چیزی که میخواد برسه .

* و تو هم با همین کتاب ها به خواسته هایت رسیدی ؟

نه تنها در زندگی خصوصی بلکه در دنیای فوتبال هم به خیلی از اهدافم رسیدم .

* بهترین درسی که از زندگی گرفتی ؟

بقیه با تو بر اساس رفتار و کردارت رفتار می کنن . اگر خوب باشی نتیجه ی خوبی هات رو می گیری و اگرم بد باشی نتیجه ی بدی هات رو می گیری . من اعتقادم اینه که آدما تو همین دنیا نتیجه ی خیلی از کار هایی که انجام دادن را می بینن .

* بهترین جا برای سفر ؟

دبی را خیلی دوست دارم چون اونجا زندگی کردم . یکی از سفر های خوب دیگرم به هنگ کنگ بود و این اواخر هم از سفر به ژنو لذت بردم .

* فرهاد مجیدی .... خودت بگو !

یه بنده خدای در حال حاضر مصدوم .

* خودت را نمیگیری ؟

نه برای چی بگیرم ؟

*حرف از اینه که رابطه ی خوبی با تماشاگرا نداری ؟

نه اصلا اینطور نیست . متاسفانه خبر که تو ایران فت و فراوونه و متاسفانه  بعضی ها فقط از روی غرض ورزی به دنبال خراب کردن آدما هستن . البته به خبرنگاران جسارت نمیکنم اما متاسفانه یک عده هستند که فقط به خاطر یک بازیکن که دوست و رفیقشونه میان و دیگران رال خراب می کنن . من پارسال فقط وقتی که گل می زدم ، روزنامه ها را میخریدم تا شادی پس از گلم را ببینم ، نگاهی هم به مطالب آن نمیکردم .چون خسته شدم از بعضی شایعات بی اساس که متاسفانه برخی ها فقط با اهداف خاص ، اونها رو مطرح میکنن .

* فکر کن باید به یک جزیره ی دور افتاده بری و فقط ۵ چیز را میتوانی با خودت ببری چه وسایلی بر میداری ؟

لپ تاپ ، مسواک ، موبایل ، دو تا دمبل ۱۰ کیلویی تا هر روز وزنه بزنم و یک کتاب .

* ۵ دقیقه بیشتر به پایان مرگت باقی نمونده چی کار میکنی ؟

فقط استغفار میکنم .

* چقدر به تولد و مرگ فکر میکنی ؟

از جشن تولد که اصلا خوشم نمیاد ، اما وقتی به مرگ فکر میکنم ، میبینم که چقدر وقت کم دارم و باید خیلی کار ها را انجام بدهم تا اون دنیا به آرامش برسم .

* پیچیده ترین سوالی که در ذهنت است ؟

اینکه آینده ام چه میشود .

* فکر می کنی که آدما نقاب دارند ؟

خیلی از آدما نقاب دارن چون اون چیزی که تو ظاهرشونه با تو دلشون خیلی فرق می کنه .

* یک نصیحت که همیشه در گوش ات رژه می رود ؟

نصیحت مادرم که همیشه میگه فرهاد از خدا فقط یک چیز بخواه و اون اینه که همیشه تنت سالم باشه . سلامت بزرگترین نعمتیه که آدم داره ، به خاطر همین همیشه از خدا می خوام که خودم و تمام کسانی که میشناسم سالم باشن .

* بهتره دیگه بریم سر سوالات فوتبالی . اول این که چرا استقلال فصل گذشته آنطور که باید نتیجه نگرفت ؟

فکر نمیکنم ما فصل قبل نتیجه ی بدی گرفته باشیم . در یک مقطع استقلال افت کرد که هواداران هم از نتایج راضی نبودند ، اما بعد رفته رفته  تیم خوب شد و ما تونستیم در آسیا نتایج خوبی رو بگیریم . به همین خاطر من فکر می کنم  بی انصافی باشه که بگیم استقلال پارسال بد نتیجه گرفت .

* اما برخی از بازیکنان که از استقلال جدا شدند ، حرف شان این بود که تو عامل جدایی آنها از تیم بودی ؟

بازیکنانی که این حرف ها رو زدن ارزشی ندارن که من بخوام در موردشون حرفی بزنم و حتی یک بار هم به این آقایان فکر نم کنم و صحبت هاشون هم برام اصلا مهم نیست . چیزی که مهمه اینه که خدا ناظر بر همه چیزه ، همین وبس .

* مقابل راه آهن ، تو و مرفاوی با هم دعوای لفظی داشتید . از آن روز بگو .

مرفاوی اون موقع عصبانی بود و بد برخورد کرد ، اما من هم اشتباه کردم که جوابش رو دادم .

* با توجه به حرف و حدیث هایی که فصل گذشته راجع به تو بود ، به نظر نمیرسید در استقلال بمانی اما ماندی . دلیلش را بگو .

من نه با کسی بودم و نه وارد باندی ، فقط بازی خودم را می کنم . من یعنی فرهاد مجیدی ، سرباز استقلال هستم و چیزی که برای من مهمه فقط پیراهن این تیمه . ضمن احترامی که به تمام مدیران و مربیان استقلال دارم باید بگم که برای من نه حجازی مهمه و نه قلعه نوعی ، نه به خاطر مظلومی اومدم و نه به خاطر مرفاوی از تیم میرم ... واسه من شخص مهم نیست بلکه مهم پیراهن استقلال و ۲۰ میلیون هوادار این باشگاه هستن ، همه خوش حالی من گل زدن برای استقلاله ، این که گل بزنم و فریاد بزنم و مقابل چشمام خوش حالی هوادارای استقلال رو ببینم . همه حرف ها و شایعاتی که در مورد من بود برام چندر غاز هم ارزش نداره واسه من مهم این هوادارا هستن که بهتر از هر کسی تشخیص میدن کی خوبه و کی بد ، کی داره با تعصب کار مینه و کی ....

* پس با این حساب فقط نام استقلال دلیل تمدید قراردادت بود ؟

بله فقط یک کلمه " آبی "

* با توجه به نفراتی که به عضویت استقلال در آمده اند ، میتوانی باز هم فرهاد فصل قبل باشی ؟

هیچ کس از آینده خبر نداره ، اما من بیشتر از فصل قبل تلاش و فقط کار خودم را می کنم تا در آخر نتیجه ی تلاشم را ببینم .

* اکبر پور ، کاظمی ، حیدری و ... از استقلال جدا شدند . چه نظری در این خصوص داری ؟

اونها بازیکنای بزرگی بودن و برای استقلال زحمت زیاد کشیدن ، ولی فوتبال حرفه ای شده و تو فوتبال حرفه ای این صحبت ها تعریف شده است اما مهم اینه که استقلال همیشه استقلاله .

* فکر می کنی عوامل خاصی باعث جدایی این نفرات شدند ؟

من چیزی در این مورد نمیدونم و بهتره که از خودشون بپرسید .

* ۲ فصل پیش و زمان قلعه نوعی ، تو در استقلال زیاد به بازی گرفته نمی شدی . علت این مسئله را متوجه شدی ؟

به گذشته زیاد فکر نمی کنم و چیزی که برام مهمه آینه است .

* الان رابطه ی تو با قلعه نوعی چطوره ؟ خوب یا بد ؟

چرا بد باشه ؟....قلعه نوعی برای استقلال زحمت کشیده و چون من در این تیم بازی نکردم دلیل نمیشه که با قلعه نوعی قهر یا بد باشم . مهم برای من خوب بازی کردنه نه مسائل حاشیه ای ....

* جریانات خطی روی سکو ها را قبول داری ؟

نه انکار می کنم و نه تایید و بیشتر از این هم حرفی در این مورد نمی زنم .

* استقلال باید در فصل جدید بیشتر مواظب حاشیه های بیرونی باشد درست است ؟

استقلال تیم بزرگیه و با توجه به این که ۳۰ میلیون هوادار داره ، طبیعیه که حاشیه داشته باشه ، اما فتح الله زاده با درایتی که داره ، میتونه این حاشیه ها رو جمع کنه تا استقلال ضربه ای نخوره و من فکر نمی کنم که تیم با حاجی دچار حاشیه بشه .

* فوتبال ما پاک یا ناپاک است ؟

فوتبال ما بیشتر چروکه چون بین پاک و ناپاک گیر کرده ( البته نمی دونم منظورش چرکه یا چروک ، فکر کنم منظورش چرک بوده ولی توی مجله نوشته بود چروک )

* و همین باعث در جا زدن فوتبال ما شده ، درست است ؟

نه ، به خاطر این مسائل نیست . مشکل ما اینه که به پایه ها توجه نمی کنیم و روی اونها سرمایه گذاری نداریم . فوتبال ما در جا می زنه چون مربیای بزرگ به کشورمون نمیان و به خاطر همین علمی تو فوتبالمون دیده نمیشه . ما تو کشورمون ۲۰ تا مربی داریم که مدام از این باشگاه به اون باشگاه رد و بدل می شن و با این وضعیت من مطمئنم فوتبال ما از این بدتر هم میشه . ( چه خوب گفتی آقا فرهاد ....)

* بازوبند کاپیتانی چقدر برای مجیدی مهم است ؟

بازوبند برای من اهمیتی نداره که بخوام به خاطر اون هر کاری انجام بدم . اتفاقی که برای فرزاد ما در استقلال افتاد را هیچوقت فراموش نمی کنم . آقایون برای کاپیتانی استقلال ، ۹ سال حضور فرهاد در تیم را فراموش کردن و برای همین یک تیکه پارچه دست به هر کاری زدن . وقتی فتح الله زاده برای حضورم در استقلال به من زنگ زد ، نفهمیدم چطور ساکم را بستم و به ایران آمدم ، اما آقایون حتی می خواستن کاری کنن که من در استقلال حضور نداشته باشم تا جایی که ثبت قرارداد من با تیم ، ۲ هفته طول بکشه . اونا نمی خواستن من و فرزاد تو استقلال باشیم . اما زمان گذشت و دست همان آقایان از استقلال کوتاه شد و من هم حالا حالا ها در این باشگاه می مانم . البته اعتقاد دارم حرف نزده را همیشه می شود زد و من با این باور فوتبالم را دنبال می کنم .

* افرادی که در موردشان صحبت می کنی را بخشیدی ؟

من آدم کینه ای و عقده ای نیستم ، اما آقایونی را که با برادر من این کار را کردن را هیچ وقت نمی بخشم و حتما کارشون را تلافی می کنم . اونا فوتبال فرزاد را خراب کردن و کاری کردن که از استقلال بره .

* قشنگ ترین گلی که تا بحال زدی ؟

گلی که به راه آهن زدم خیلی لذت بخش بود .

* به خاطر فشار های آخر بازی ؟

نمی دونم اما هیچ وقت مزه ی اون گل را فراموش نمی کنم . البته گل های رفت و برگشت مقابل پرسپولیس  هم چیز دیگری بودن .

* واسه این دربی هم گل کنار گذاشتی ؟

اهل کری نیستم و برای هواداران پرسپولیس احترام قائلم ، چرا که باشگاه اونا هم مثل باشگاه ما بزرگه ، اما سعی می کنم تو دربی خوب بازی کنم .

* جام جهانی را چطور دیدی ؟

به دلیل مسافرتی که داشتم ، دور اول بازی ها را ندیدم اما با توجه به بازی هایی که در دور بعد دیدم باید بگم که کیفیت بازی ها به نسبت دوره های قبل پایین تر بود و ما در صورت حضور در این جام ، میتونستیم حرفی برای گفتن داشته باشیم و به نظر من واقعا جای ایران در جام جهانی خالی بود .

* اما با توجه به وضعیت تیم ملی ، خیلی ها می گویند همین بهتر که به جام جهانی نرفتیم ....

همین عده ای که اینطوری حرف می زنن هم باعث پسرفت فوتبال ما شدن چون مدام حاشیه سازی کردن و نذاشتن تیم با آرامش ، خود را آماده کند .

* دلیل غیبت تو در اردوی ارتیش چه بود . دوست نداشتی با تیم ملی باشی ؟

یک ماه قبل از سفر خانم محمدی از فدراسیون به من زنگ زد و گفت مدارکت رو بده ، می خوایم واست ویزا بگیریم . منم گفتم خودم ویزای شینگل ۱ ساله اتریش رو دارم و مشکلی از جهت ویزا ندارم .... بعد هم دیگه خبری نشد و موقع سفر ، گفتن که مجیدی مدارکش رو نداده . حالا قضاوت با خود مردم .

* اصلا دوست داری در تیم ملی حضور داشته باشی یا نه ؟

صد در صد دوست دارم . چون آرزوی هر فوتبالیستی ، بازی کردن برای تیم مملکتشه و من مطمئنم دوباره ملی پوش میشم .

* مجیدی کی کفش هایش را آویزان میکند ؟

تا زمانی که بدانم بدنم آماده است و می تونم بازی کنم . هر وقت احساس کنم  نمی تونم فوتبال بازی کنم  خداحافظی می کنم .

* برای مربیگری برنامه داری ؟

آقای حامد نور محمدی که یکی از دوستانم است و کارشناس فوتبال شاغل در لندن اسم من را در کلاس های مربیگری باشگاه منچستر نوشته ، به خاطر همین بعدا کلاس های مربیگری را در انگلستان دنبال می کنم .

* با توجه به غیبت در تمرینات بدنسازی استقلال چطور می خواهی خودت را به دیگر بچه های تیم برسانی ؟

خب مطمئننا این مصدومیت به ضررم تموم شده ، اما من حتما تمرینات اختصاصی را دنبال می کنم تا با آمادگی پا به مسابقات بذارم .

* چه نظری در مورد منشور اخلاقی داری ؟

در حیطه ی کاری من نیست که در این مورد حرفی بزنم و بهتر است این سوال را از بقیه بپرسید .

* در پایان اگر حرفی داری بگو .

فقط از خانم دکتر محمدی تشکر می کنم که در زمان مصدومیتم خیلی به من کمک کرد . امیدوارم با آمادگی بالا به استقلال برگردم .

مجله ی فوتبال : ما نیز برای کاپیتان همیشه محبوب استقلال و خانواده ی محترمش آرزوی آبی ترین و شیرین ترین روز ها را داریم .

من هم احتمال میدم دستم در معرض ترکیدن باشه فکر کنم کل این مصاحبه رو ۴ ساعت طول کشید نوشتم امیدوارم خوشتون بیاد !!!

مهتاب :

این دو تا عکسو که می بینین چه حسی

 بتون دست میده ؟؟؟؟ منظورم بعضی از

بازیکناست !

  

پرويزمظلومي: هدف ما كسب 3 امتياز است

سرمربي تيم فوتبال استقلال از بازگشت احتمالي فرهادمجيدي خبر داد.

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، پرويز مظلومي سرمربي تيم فوتبال استقلال پيرامون آخرين وضعيت تيم خود قبل از رويارويي با تيم فولادخوزستان گفت: پيروزي در تبريز به لحاظ رواني بسيار مفيد بود و تيم براي بازي دوم در شرايط روحي مناسبي قرار دارد. تنها دغدغه ما آماده نشدن مجتبي جباري است. البته او از يكي دو هفته ديگر به شرايط مطلوب خواهد رسيد ضمن اينكه احتمالا مي‌توانيم از وجود فرهادمجيدي در اين مسابقه استفاده كنيم.

مظلومي داد: بازي فولاد را به دقت آناليز كرديم و از توانايي‌هاي اين تيم اطلاع داريم. آنها حريف قابل احترامي هستند و به لحاظ فني و همانگي در سطوح خوبي قرار دارند.

كادرفني تيم فولاد مدت زيادي است كه در اين تيم حضور دارد و اين از عوامل مهم هماهنگي تيم فوتبال فولاد است.

وي افزود: در هر صورت بايد هوشيارانه وارد ميدان شويم و با حوصله بازي را شروع كنيم. قطعاً هدف ما كسب سه امتياز است و بسيار اميدوارم در دومين بازي خود در ليگ دهم نيز به پيروزي برسيم و دل هواداران را شاد كنيم.

شهرزاد : خدا رو شکر

                                                                                                                                

[ یکشنبه ۳ مرداد۱۳۸۹ ] [ 20:49 ] [ سارا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

About

سلام ما سارا و مهتاب هستیم تاریخ تولد وبلاگ : 11/4/1389
Custom

آی پی رایانه شما :